ana sayfa > Haberler > Yeni Nesil Akaryakıt & GO Card

Yeni Nesil Akaryakıt & GO Card

Pazartesi, 27 Oca 2014 yorum ekle yorumlara git

Çevre kirliliği ve bilinçsiz tüketimin artmasıyla birlikte doğayı ve dünyayı korumak daha da zor hale gelmektedir. Araçların artmasıyla birlikte insanoğlu artık yürümek yerine her yere kendi araçlarıyla gitmeyi tercih etmektedir. Araç nüfusunun artmasıyla akaryakıt sektöründe rekabet gözle görülür bir şekilde artmıştır. Akaryakıt sektöründe hem daha uygun fiyata benzin satma hem de çevre dostu benzin ve otogaz satma çalışmalarına başlanmıştır.

Bu çalışmalarla birlikte yeni nesil akaryakıtlar gittikçe artan bir ivme ile tercih edilmeye başlamıştır. Yeni nesil akaryakıtlar ile zararlı gazlar kontrol altına alınmakta ve böylelikle doğaya verilen zarar da azalmaktadır.

Büyük yatırımlar ve umutlarla ortaya çıkan bu yeni nesil akaryakıtın en büyük savunucusu olan GO Yakıt, GO akaryakıt istasyonlarında sunulmaya başlanmıştır.

Çevre dostu bu yeni nesil akaryakıt, akaryakıtın içindeki özel geliştirilmiş katkı maddeleri sayesinde düzenli kullanımda araç motorunuzu temizler ve yakıt tüketiminizi düşürür. Böylelikle benzin fiyatlarının gittikçe arttığı dünyamızda akaryakıt fiyatını düşünmek zorunda kalmazsınız.

GO Yakıt, GO ENO yeni nesil akaryakıtın yanısıra akaryakıt kampanyaları ile de adından söz ettirmektedir. Yaptığınız yakıt ve otogaz alışverişlerinizde harcadığınız yakıt boşuna gitmeyerek size puan olarak geri dönecektir. Üstelik her 500 puan karşılığında 10 TL hediye yakıt ve otogazkazanma şansına sahip olacaksınız.

Türkiye’deki herhangi bir GO istasyonuna giderek başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır. Hem harcayarak hem kazanacaksınız. Detaylı bilgi için GO Yakıt adresini ziyaret etmeniz yeterli!

Yazıyı Paylaş

Categories: Haberler Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil