ana sayfa > Volkswagen > Volkswagen Passat R-Line Teknik Özellikleri 2012

Volkswagen Passat R-Line Teknik Özellikleri 2012

Perşembe, 24 May 2012 yorum ekle yorumlara git

   Alman otomobil üreticisi Volkswagen tarafından tanıtılan Passat R-line D sınıfının lideri olmayı amaçlıyor. Passat’a göre farları, jantları değiştirilen Passat R-Line daha fazla sürüş keyfi içinde sürüş yüksekliği bir buçuk santim azaltılmış durumda. İç mekânına sportif görünüm kazandırılan Passat R-Line, Passat R-Line logolu kapı eşikleri sayesinde dikkat çekmeyi başarıyor.

Volkswagen Passat R-Line

Sportif bir görünüm kazanan Passat R-Line piyasada uzun süre kendinden bahsettireceğe benziyor. İki benzinli ve 2 dizel motor seçenekleri ile üretime sunulan Passat R-Line ülkemizde de satışa sunulacak olan modeldir.

1.4 lt TSI 122 beygir ve 1,8 TSI 160 PS, 110 PS veya 140 PS seçenekleri mevcuttur.

8 renk ile üretime sunulacak olan otomobil ekstra güvenlik ve konforu ile bizleri bekliyor. Sürücü koltuğunda rahatlığa ve konfora önem veren Passat R-Line  ESP ve ABS sistemlerine sahip olarak geliyor.

Volkswagen Passat R-Line İç Dizayn

Ön ve yan hava yastıkları ile güvenliği artırılan yeni Passat bilindiği üzere rüzgarı delen en iyi otomobil ödülünü almıştı. Rüzgârı kolayca aşabilmesi büyük bir sürüş keyfi sunarken aracın duruşu ve ağırlı etrafınızdakileri kıskandıracak boyuttadır.

Volkswagen Passat R-Line Fiyatı: Almanya’da 30.225 Euro seviyesinden başlıyor.

Yazıyı Paylaş

 1. Pazartesi, 18 Haz 2012 zamanında 14:13 | #1

  Yeni Passat sürüş keyfi ve iç tasarım açısından üst düzey bir araç haline getirilmiş.

 2. Mehmet Kaya
  Pazar, 06 Eki 2013 zamanında 16:33 | #2

  Merhaba arkadaşlar,
  Passat hayranlarına yazıyorum. Bir yıldır, 2012 1,6 TDİ, DSG kullanıyorum. Şanzıman çok çabuk ısınıyor. Defalarca servise gittim sorun yok dediler. Doğuştan eleman geldi test ettik, kaç derecede uyarı verdiğini bana gösteriyor. Yoğun trafikte rampa çıkarken en fazla 15 dakikada şanzıman aşırı ısınıyor, durup şanzımanı soğutmak gerekiyor. Ve işin en trajik yanı WV bunu arıza ya da eksiklik olarak kabul etmiyor. Bu trafikte normalmişşşşşşşş. Passat alacaklar, hatta herhangi bir DSG alacaklar aman DİKKAT!!!!!!!!!!!

 1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil