ana sayfa > Tata > Tata Manza 1.4 Aura Fiyatı ve Yorumları

Tata Manza 1.4 Aura Fiyatı ve Yorumları

Cumartesi, 15 Eyl 2012 yorum ekle yorumlara git

1.4 MPI SAFIRE adı verilen motor ile üretilen Tata Manza Tata’lar arasında en dikkat çeken otomobiller arasında yerini almayı başarıyor. Tata Manza 1.4 Aura yakıt sistemi olarak da MPi Elektronik Çok Noktadan Enjeksiyon’u kullanıyor. 11:01 oranında sıkıştırma yapan Tata Manza yakıt harcarken takındığı cimri tavır ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Tata Manza 1.4 Aura Teknik Özellikleri

Fren olarak ön kısımda disk arka kısımda kampana kullanan Tata Manza diğer otomobillerden farklı olduğunu fren sistemi seçiminde de gösteriyor. Kurşunsuz benzine özel olarak üretilen otomobil, şehir içi 9 LT şehir dışı (şehirlerarası) ise 6 LT yakıt harcıyor. Maksimum 160 km hıza çıkan Tata Manza 1.4 Aura’da 44 LT yakıt tankı bulunuyor bunun yanı sıra 460 LT’lik bagaj hacmi ile büyük ailelere de çözüm olan Tata Manza fiyatıyla performansı ile tam bir konfor arabası diyebiliriz. Net olarak 1115 kg ağırlığa sahip. Yol tutuşu ve rüzgâr yarma oranları ile de Avrupa’da birçok ödüle layık görülen Tata Manza şehre hareketlilik katan yapısı ile sizleri bekliyor.

Tata Manza 1.4 Aura

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 8.9 lt
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 5.1 lt
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.4 lt

Yazıyı Paylaş

  1. murat
    Perşembe, 22 Ağu 2013 zamanında 04:31 | #1

    bence harika bi araba sınıfındaki hemem hemen bütün arabalardan daha az yakıyor gücü konforu ve serilğide yabana atılmayacak kadar iyi tata çok iyi yolda her geçen gün servis ağı ve müşteri memnuniyetide artıyor türkiyede piyasa yapmaya başlamışken tüm modellerini türkiye pazarına sürmesini bekliyoruz

  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil