ana sayfa > Peugeot > Peugeot Bipper Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Peugeot Bipper Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perşembe, 03 Oca 2013 yorum ekle yorumlara git

Fransız PSA Grubunda yer alan Peugeot, Bipper modeli ile ticari otomobil segmentinde diğer rakipleri ile kıyasıya çekişmektedir. Yeni Peugeot Bipper, iki farklı karoseri yapısıyla satışa sunulmaktadır. Bunlar Peugeot Bipper Kombi ve Peugeot Bipper Van olarak nitelendirilmektedir.

Peugeot Bipper Tepee Özellikleri

İki farklı karoseri yapısına rağmen alternatifsiz motor ünitesi olarak 1,4 litrelik hacimli HDİ dizel 70 beygir güç üretirken, 160 Nm ‘de tork değerine ulaşabilmektedir. Otomobilin vites kutusunda da alternatifsizlik karşımıza çıkarak manuel (düz) yapıda olarak satışa sunulmaktadır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen yeni Peugeot Bipper Kombi ve Van karoseri yapılarında yer alan dizel ekonomik ünite şehir içi 5,9 litre, şehir dışı 3,9 litre ve karma tüketimde de 4,6 litre olarak indirgenmiş değerlere ulaşabilmesi motorunu tutumlu kılarak rakipleriyle mücadele edebileceğini öne seriyor.

Araç Modeli

Araç Fiyatı

Yakıt Tüketimi Şehir içi

Yakıt Tüketimi Şehir dışı

Vites Tipi

Yakıt Türü

Peugeot Bipper Tepee 1.4 HDi ComfortT

28,550 TL

5,9 litre

 3,9 litre

Düz Vites

Dizel

Peugeot Bipper Tepee 1.4 HDi Comfort Plus

31,000 TL

5,9 litre

3,9 litre

Düz Vites

Dizel

Peugeot Bipper Tepee 1.4 HDi Outdoor Plus

31,500 TL

5,9 litre

3,9 litre

Düz Vites

Dizel

Peugeot Bipper Van 1.4 HDI

27,940 TL

5,9 litre

3,9 litre

Düz Vites

Dizel

Otomobilin güvenlik ve konfor açısından fonksiyonlarını incelediğimizde standart olarak ABS fren sistemi ve sürücü/yolcu hava yastıkları, renkli camlar ve 12 voltluk elektrik prizi yer almaktadır. Opsiyonel satışa baktığımızda park asistanı sistemi, ön sis farlar, sürgülü arka kapılar, katlanabilirlik derecesi yüksek arka koltuklar, sürücü koltuğundaki her türlü ayarlamalar (elektrikli ısıtma, hizala, yükseklik ayarları) ve merkezi kilitleme sistem yapısıyla uzaktan kumanda olarak belirlenen özelliklerdir.

Peugeot İç görünümü bagajı ve dizaynı

Genel itibariyle otomobile baktığımızda konfor yapısından biraz uzak olsa da ticari işlerde büyük kolaylıklar sağlaması ve yakıt tasarrufu yönünden oldukça etken rol üstlenmesi otomobili kendinize yaklaştırabilmektedir.

Peugeot Bipper Fiyatları

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil