ana sayfa > Peugeot > Peugeot 5008 Yorumları ve Fiyatları

Peugeot 5008 Yorumları ve Fiyatları

Cuma, 14 Ara 2012 yorum ekle yorumlara git

5008 ayrıcalıklı ve daha fazla konfor arayanlar için tasarlanmış bir araba.  gerek yol tutuşu gerek güvenlik donanımlarıyla sınıfının en gözde araçlarından birisidir. Son teknoloji ürünleri ile donatılmış araçta kişinin tüm taleplerini karşılayacak tüm özellikler bulunmaktadır. Görünümü ile alıcıları kendisine çekiyor. Çekik far modeli ve büyük ön cam tarzıyla etkili bir görünüm sunuyor. Geniş iç mekân ve teknolojik donanımları ile konfor ve şıklık adına her şeye sahip bir araç.

Panoramik tavan, LED aydınlatma sistemi ile arka stop lambaları, bağımsız olarak katlanabilen koltuklar, sürücüye özel vip konforunda koltuk, Bluetooth telefon kitini de içeren WIP Connect radyo, CD, MP3 çalar özellikli WIP Sound, JBL müzik sistemi profesyonel bir sesi kulağınıza sunuyor. Bu yeni nesil bütünleşmiş sistemler hem sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi sağlar ayrıca da dikkatinizi yoldan ayırmadan telefon konuşmaları yapmanızı sağlayacaktır.

Peugeot 5008 Teknik Özellikleri

Peugeot 5008 Teknik Özellikleri

Aşağıda ki Tablodan Peugeot 5008 Fiyatı ve Yakıt Özelliklerini İnceleyebilirsiniz.

Araç Modeli

Araç Fiyatı

Yakıt Tüketimi Şehir içi

Yakıt Tüketimi Şehir dışı

Vites Tipi

Yakıt Türü

Peugeot 5008 1.6 HDi Premium Pack

68,610 TL

6,3 litre

 4,8 litre

Otomatik Vites

Dizel

Peugeot 5008 Premium 1.6 HDi

59,430 TL

6,3 litre

4,8 litre

Düz Vites

Dizel

Uzun yolculuklar içinde çok ideal olan araç ile vaktin nasıl geçtiğini anlamadan konforlu bir sürüş sağlayacaksınız. Aileniz ve çocuklarınız için uzun süren yolculuklarda eğlenmek için video, oyun konsolu, DVD okuyucu da mevcuttur.

Peugeot 5008 İç Görünümü Tasarımı

Peugeot 5008 İç Görünümü Tasarımı

Park yeri mesafe ölçüm sistemi ile belirlediğiniz alana aracın park edilip edilemeyeceğini size ölçüm yaparak bildirir. Head up ekranı, Toplamda Peugeot 5008’de 6 hava yastığı bulunuyor. Güvenli takip mesafesi kontrol sistemi ile diğer araçlarla olan takip mesafenizi ayarlayabiliyor herhangi bir yakınlık halinde görsel olarak sistem uyarıya geçer. Peugeot 5008 ile sürüş keyfi size kalıyor.

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil