ana sayfa > Mitsubishi > Mitsubishi Outlander Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Mitsubishi Outlander Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Pazar, 24 Mar 2013 yorum ekle yorumlara git

Japon otomobil üreticisi Mitsubishi, ASX modeli ile birlikte çok fazla tutulmasını beklediği Outlander modelini piyasaya sürmenin sevincini yaşarken, yenilikleri de Outlander modeline yerleştirmiş diyebiliriz. Yeni Mitsubishi Outlander, SUV segmentinde diğer rakipleri olan Nissan Qashgai, Ford Kuga gibi modellerle kıyasıya yarış içerisinde olacağı aşikârdır.

Yeni Mitsubishi Outlander modeli, 2,0 litrelik üstten çift eksantrikli (DOHC)  ve 16 valften oluşan MİVEC benzinli motor ile 147 beygir güç ve 199 Nm tork değeri üretebilmektedir. Motorla yine kombine bir şekilde çalışması içinde sürekli değişken yapısıyla 6 ileri kademeye sahip CVT otomatik şanzıman ünitesini de araca monte etmiştir. Aracın yakıt tüketim değerlerini incelediğimizde karşımıza şehir içi tüketim 9,5 litre, şehir dışı tüketim 6,2 litre ve bunlara paralele olarak da karma yakıt tüketim değerleri 7,4 litre olarak çıkmaktadır.

Mitsubishi Outlander 2013

Yeni Mitsubishi Outlander ’da çekiş sistemi yine standart olarak ön tekerleklerden ve opsiyonel olarak da 4WD dört tekerlekten çekiş sistemini ekleyerek çekiş sistemindeki yelpazesini bir nebze de olsa genişletmektedir.

Mitsubishi Outlander İç Görünümü

Güvenlik olarak sürücü ve yolcu ile yan perde hava yastıklarının yer aldığı ve fren sistemleri içinde ABS, EBD ve ESP sistemlerinin bulunduğunun da altını çizmekte yarar var. Teknolojik özelliklerden ise iklimlendirme özellikli klima sistemi, yol bilgisayarı ve hız sabitleyici gibi özellikler karşımıza çıkabilmektedir.

Mitsubishi Outlander Bagajı

Yeni Mitsubishi Outlander modelinin ölçütleri de uzunluk 4665 mm, genişlik 1800 mm ve yerden yüksekliği de 1680 mm olarak belirlenmiştir.Bagaj hacmi 882 litredir.

Benzinli Düz Vitesli Mitsubishi Outlander 2.0 CVT Fiyatı 79,680 TL

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil