ana sayfa > Mitsubishi > Mitsubishi Lancer Yorumları ve Fiyatları

Mitsubishi Lancer Yorumları ve Fiyatları

Perşembe, 08 Kas 2012 yorum ekle yorumlara git

Başta yüksek performansı ve sağlam yol tutuşu ile sınıfının en iyileri arasında yer alan Mitsubishi Lancer, çevreye duyarlı bir motor ve çok az miktarda karbondioksit salımı ile karşımıza çıkmaktadır.

Mitsubishi Lancer Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Mitsubishi Lancer Fiyatları ve Yakıt Tüketimleri

Mitsubishi Lancer 1.6 Invite MT  Fiyatı 51,790 TL

Şehir içi yakıt Tüketimi 7,6 litre
Şehir dışı yakıt Tüketimi 4,7 litre
Vites Tipi Düz Vites
Yakıt Türü Benzin
Yıllık Vergisi 768 TL

Mitsubishi Lancer Evolution GSR MT  Fiyatı 152,000 TL

Şehir içi yakıt Tüketimi 13,6 litre
Şehir dışı yakıt Tüketimi 8,3 litre
Vites Tipi Düz Vites
Yakıt Türü Benzin
Yıllık Vergisi 2.129 TL

Mitsubishi Lancer Evolution MR TC-SST  Fiyatı 178,000 TL

Şehir içi yakıt Tüketimi  13,9 litre
Şehir dışı yakıt Tüketimi 8,5 litre
Vites Tipi  Otomatik Vites
Yakıt Türü  Benzin
Yıllık Vergisi 2.129 TL

Mitsubishi Lancer Sportback Fiyatı  53,030 TL

Şehir içi yakıt Tüketimi 7,8 litre
Şehir dışı yakıt Tüketimi  4,8 litre
Vites Tipi  Düz Vites
Yakıt Türü Benzin
Yıllık Vergisi 768 TL

Halk arasında köpek balığı olarak adlandırılan Lancer, güçlü ve çevik bir yapısıyla duruşunu korumaktadır. Gösterişli bir iç tasarıma sahip olmayan fakat sadeliği sevenler için mükemmel bir görünümü olan Lancer modellerde 9 adet hava yastığı ile güvenlik olarak oldukça önemli tedbirler alınmıştır. Sade bir iç görünüme nazaran oldukça iddialı bir dış görünüme sahiptir. Ön görünümden bakıldığında farları ve ızgarası ile köpekbalığı görünümündedir. Yüksek cam çizgisi ile dar pencereler ve bagaj kombinasyonu ile park halinde iken bile sanki hareket ediyormuş gibi kıpır kıpır bir görünüme sahiptir. Mitsubishi Lancer araçları 1.5 ve 1.8 motorları ile piyasaya sürülmüştür.  6000 devir/ dakika’ da 109 hp güç üretimi ile alanındaki en güçlü motorlardan birine sahiptir.

Yazıyı Paylaş

  1. Mehmet
    Perşembe, 08 Kas 2012 zamanında 13:26 | #1

    Önemli olan görüntü müdür performans mı? İkisini bir arada sunan araç Mitsubishi Lancer. Dış görüntüsü ile ilk bakıldığında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Lancer, teknik özellikleri ile de araç meraklılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geniş iç hacmi, rahat sürüşü ve konforlu kullanımıyla beğeni topluyor. 1.6 litre motor ile B grubu araçlarında tercih sebebi olan Lancer, benzinli olarak üretilmekte. Tamamen yeni ve sert gövde yapısına sahip olan bu araç, özellikle spor tipi araçlarda vazgeçilmez olan bağımsız süspansiyon ve gelişmiş tekerlek sistemiyle donatılmış durumda.

    Maksimum hızı 180 km , yakıt tanker hacmi 59 lt’dir. Süspansiyon sisteminin güçlü oluşu araç kullanım keyfini öne çıkarıp araba sürüşünü zevke dönüştürüyor. Mitsubishi markasındaki tüm araçlar gibi Lancer da yakıt tüketiminde kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor. Elektrikli yan aynalar, hafif metal alaşım jantlar, halojen farlar, ön ve arka sis farları ve başarılı müzik sistemi ile göz dolduruyor. Arka kapılardaki çocuk kilidi sayesinde de çocuklu ailelerin tercih sebebi.

  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil