ana sayfa > 2.el araba, Mercedes > Mercedes 2.El Fiyatları Sahibinden Araba

Mercedes 2.El Fiyatları Sahibinden Araba

Cuma, 16 Mar 2012 yorum ekle yorumlara git

Mercedes dünya tarafından kabul gören ve aynı zamanda dünya’nın en kaliteli araçlarına sahip otomobil üretici firmasıdır. Bir alman firması olan Mercedes hem şıklığı, hem ağırlığı hem de duruşu ile bir çok kişinin rüyalarını süsleyen bir araba markasıdır.

Mercedes BENZ 2.EL FİYATALRI

Sadece otomobil değil tır ve kamyon üretimide olan mercedes firmasının özellikle arabaları ikinci el piyasasında oldukça fazla alıcı bulabilmektedir. Çünkü modeli yeni ya da eski olsun farketmez mercedes kullanmak ayrıcalıktır.

Mercedes özellikle A serisi, C serisi, D serisi ve E serisi ile piyasa’nın devleri arasında yer almaktadır. Tüm dünya’da olduğu gibi Türkiye pazarında da en çok tercih edilen markalar arasında yer alan mercedes benz 2.el Fiyatları 7.000 € ile 200.000 € arasında fark göstermektedir.

Arabalar arasında ki bu denli fiyat farkının çıkmasında ki en önemli faktör üretim yıllarının farkıdır. Bunun dışında arabanın darbeye maruz kalıp kalmaması, modeli, üretim yılı ve arabanın temizliği fiyat farkının ortaya çıkmasında ki en önemli unsurlardır.

Yazıyı Paylaş

  1. sanem
    Çarşamba, 16 May 2012 zamanında 13:56 | #1

    ya ben bu arabanın hastasıyım ya onu hergördüğümde varya ölüyorum ben ONU istiyorum canım benimm

  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil