ana sayfa > Lada > Lada Kalina Fiyatları ve Yorumları

Lada Kalina Fiyatları ve Yorumları

Cuma, 14 Ara 2012 yorum ekle yorumlara git

Gözalıcı çizgisi ileri performansı ve konforuyla kullanıcıları tarafından uzunca zamandır merakla beklenilen Lada kalina, lüks bir seyahat yaşatabilmek için yollara çıktı. Değişimci ve yenilikçi otomobil Lada Kalina ferahlatıcı iç mekana, farklılık ortaya koyan güvenlikli donanıma ve yüksek konfora sahip. Lada Kalina`da Euro 4 standartına uygun 1.6 lt motoru ile şehirler içi ve şehirler arası kullanımda güçlü performans ve yakıt tasarrufuna imkan tanıyor. Alanında fark yapan Kalina`da, yol bilgisayarı, uzaktan kumandalı radyo ve cd mp3 çalıcı oldukça şık yol göstergesi, sağa sola yönlendirilebilinen koltuklar, aydınlatıcılı torpido gözü, pratik eşya gözü, sesli uyarıcı sistemler, yolcular ve sürücüler için özel olarak tasarlanmış okuma lambası sürüş keyfini arttırıcı özellikler arasında yer alıyor.

Lada Kalina Sedan Fiyatları ve Özellikleri

Lada Kalina Sedan Fiyatları ve Özellikleri

Lada Kalina`nın çelik ile kuvvetlendirilmiş gövde yapısı, darbelere karşı sürücü ve yolcuların en düşük hasarı görmesi için darbeleri emen kırılım noktaları ile donatılmıştır. Kalina, United Test and Assembly Center (UTAC) işbirliği ile gerçekleştirilen çarpma testleri ile almış olduğu 4 yıldız ile güvenlik alanındaki başarısını belgelemiştir. Immobilizer sistem yakıt enjeksiyonunu kullanım dışı bırakarak aracın izin alınmadan kullanımında güvenlik sağlıyor.

Kalina Hatchback YAKIT TÜKETİMİ
Şehir Dışı Kullanımda 5.0/118
Şehir İçi Kullanımda 8.7/201
Karma Kullanımda 6.4/149

Piyasada ki Lada Kalina ikinci el (2.el) Fiyatı

Lada Kalina HB 1.6 8V HD   Fiyatı 14.900 TL   Model yılı 2008

Lada Kalina HB 1.6 8V HD   Fiyatı  15.750 TL   Model yılı 2008

Lada Kalina HB 1.6 8V HD  Fiyatı  12.500 TL  Model yılı 2008

Lada Kalina HB 1.6 8V HD  Fiyatı  13.750 TL  Model yılı 2008

Lada Kalina HB 1.6 8V HD Fiyatı  13.750 TL Model yılı 2007

 

lada Kalina HB Fiyatları ve Özellikleri

lada Kalina HB Fiyatları ve Özellikleri

Aktif gerilmiş emniyet kemeri, hidrovak takviyeli fren sistemi ayrıca çift hava yastığı ile Lada Kalina`da her şey güvenlik korumasında olacak. Yepyeni bir teknolojik ekipmanlarla üretimi gerçekleştirilen Kalina oldukça rahat, daha geniş kaliteyi ve donanımsal özellikleri elinde tutan bütçenizi zorlamayan fiyatları ile kolayca alınabilen otomobil olma farkını sürdürüyor.

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil