ana sayfa > Hyundai > Hyundai İx25

Hyundai İx25

Cuma, 21 Ağu 2015 yorum ekle yorumlara git

Hyundai firması 2013 yılında yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarının meyvesini, 2014 model araçlarında göstermeye başlamıştır. Özellikle gün yüzüne hiç çıkmayan bazı modellerin yeni yılın ilk ayları itibariyle ülkemiz ve dünya piyasalarında satışa sunulacaktır. Son derece teknolojik ürünler ortaya koyan, giderek yükselen trendi ile otomobil piyasasında lider firmalar arasına girmeye doğru hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

 

İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda ve rakiplerinde geri kalma sıkıntısı yaşamamak için yeni çalışmalar yapan Güney Koreli firma, üretiminde olan İx35 modeline bir kardeş getirerek yoğun şehir yaşantısında, SUV görünümlü bir araç olan, ekonomik olduğu kadar mütevazı bir otomobil olarak Hyundai bünyesinde üretilen İx25’dir. Tüm gözlerden uzak tutarak sır gibi sakladığı bu modelini kendi segmentinde bulunan Renault Captur, Nissan Juke ve Peugeot 2008 modellerine rakip olması için üretmeye hazırlanıyor.

Hyundai İx25 modeli alınan duyumlara ve yakalandığı fotolara göre küçük bir SUV görünümünde son derece kaslı ve heybetli bir duruşa sahiptir. Tüm tasarım ve motor çalışmaları biten modelin test aşamalarında fotolara yakalanması güzel bir aracın ortaya çıkacağı izlenimini vermektedir.

Son yıllarda insanların büyük bir kısmı, otomobil veya 4×4 araç almak yerine Crossover olarak ifade edilen segmentte bir araç almayı tercih etmektedirler. Küçük ve kullanışlı olan bu araç şehir içinde park sorunu yaşamamak ve biraz daha yüksekte oturabilme hissini kullanıcılarına sunmaktadır. Gözlerden uzak olarak testleri yapılan Hyundai İx25 kullanıcıları ile tanışacağı günü beklemektedir.

Yazıyı Paylaş

Categories: Hyundai Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil