ana sayfa > Honda > Honda Accord Executive 2.0 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Honda Accord Executive 2.0 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Pazartesi, 03 Eyl 2012 yorum ekle yorumlara git

Honda’nın araba konusundaki uzmanlığını bilmeyen yoktur sanırım, Accord Honda sitesinde de Sahibinden.com gibi araba satışlarının yapıldığı sitelerde adından söz ettirmeyi başaran bir model.

Honda Accord Executive 2.0 özellikleri

2000 motor hacimli olan tek modeli Accord’u diğer araçlardan ayıran en büyük özellik herhalde.192 Tork üretebilen araç 0-100 km’ye 11 saniye gibi kısa bir sürede ulaşıyor. Benzinli olarak üretilen Honda Accord 5 ileri otomatik şanzımanı ile de kullanıcılar tarafından beğenilmiş durumda. 100 kilometre şehir içinde 10 lt şehir dışında ise 6 lt yakıt harcayan Accord doğaya saygılı emisyon sistemleri ile de çevreciler tarafından takdir edilen bir otomobil. Honda Accord’un sıfırı şu anda 96.000 TL civarında. Yıllık Vergisi 2.129 TL.Honda kalitesi ile üretilen bu otomobile sahip olmak için Honda sizler için kredi bakımından da büyük kolaylıklar sağlıyor.

Honda Accord Executive 2.0 kırmızı renk

Otomobil 2 gri 1 siyah 1 beyaz olmak üzere 4 renk olarak üretiliyor.

Premium White – Beyaz

Crystal Black – Siyah

Volcano Gray Kül Grisi

Buran Silver – Gümüş

Honda Accord İç görünümü tasarımı

Araç içi gizli bölmeler ile tam bir zekâ ürünü olduğunu kanıtlayan Accord 2012 yılı içerisinde ülkemizde en rağbet gören otomobillerden bir tanesidir.

1490 kg ağırlığa sahip otomobil, konfor-hız-güvenliği bir arada sunan 225/50 R17 lastikleri tercih etmiş. 65 kg yakıt deposu bulunan otomobil ile hiç durmadan binlerce kilometre yol yapmak sizin elinizde. Tek yapmanız gereken gaza bastığınızda atağa geçen Accord’u kontrol etmek…

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil