ana sayfa > Haberler > Filo Kiralama Süreci

Filo Kiralama Süreci

Cumartesi, 24 Oca 2015 yorum ekle yorumlara git

Hedef Filo ile Adım Adım Kiralama Hizmeti

Bilindiği gibi firmalar için araç satın almaktansa, filo kiralama her durumda çok daha avantajlı bir seçenek. Firmalar eğer uzun dönem filo kiralamayı tercih ederlerse, aracın maddi olarak gideri sadece aylık kira olarak düşünülebilir. Araç satın almayı tercih eden firmaların; vergiler, aracın düşen fiyatı ve düzenli masrafları hem vakit kaybı hem de maddi açıdan ciddi bir kayıp yaratıyor. Bu yüzden iyi bir maliyet hesabı yapan firmalar uzun dönem filo kiralama kampanyalarından yararlanıyorlar.

2 adımda filo kiralama

Her bütçeye uygun fiyatta filo kiralama hizmetini Hedef Filo üzerinden tam iki adımda gerçekleştirebiliyorsunuz. Hedef Filo’da bulunan basit formu doldurarak teklif alma şansınız var. Daha sonra da bu teklife göre kararınızı verip, araç talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzman Hedef Filo ekibi sizinle iletişime geçerek yapacağınız ortaklığın tüm ihtiyaçlarını belirteceklerdir. Güvenli ve başarılı bir ortaklık gerçekleştirebileceğiniz Hedef Filo, sektörün öncülüğünü ortaklarına sağladığı kolaylıklarla elde ediyor.

Filo kiralama kampanyaları

Hedef Filo’dan filo kiralayan firmaları birçok indirim, avantaj ve kampanya bekliyor. Örneğin kış lastiği uygulaması için firmanızda bulunan tüm araçlarla tek tek uğraşmak yerine, Hedef Filo’dan talep ediyorsunuz ve kiraladığınız tüm araçların uygun fiyatta lastik bakımını ve değişimini üstleniyorlar. Aylık bakımlar, vergiler ve onarımlar konusunda da hızlı ve çözüm odaklı bir ortaklık sunan Hedef Filo ile yaptığınız ortaklık size beklediğinizden daha çok vakit kazandırırken, maliyetler konusunda da derin bir nefes almanızı sağlıyor.

 

Yazıyı Paylaş

Categories: Haberler Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil