ana sayfa > 2.el araba, arabalar, Fiat > Fiat Doblo 2.el Fiyatları

Fiat Doblo 2.el Fiyatları

Pazartesi, 09 Nis 2012 yorum ekle yorumlara git

Fiat Doblo Türkiye’de ticari piyasayı alt üst etmiştir. Piyasaya ilk çıktığı günden itibaren herkesin gözdesi haline gelmeyi başaran Fiat Doblo sadece ticari anlamda değil aile arabası olarak ta tutulan bir arabadır. Geniş bagaj hacmi ile ilgileri üzerine toplayan Fiat Doblo ikinci el piyasasını kasıp kavuruyor. 10 bin TL ile 40 bin TL arasında değişen ikinci el piyasası mevcut.

Fiat Doblo ilk olarak 2000 yılında piyasaya sürüldü. 2004 yılında ise yenilenen yüzü ile piyasaya geri döndü.

Fiat Doblo 2.el Fiyatları

          Küçük esnafından büyük esnafına, şirketler, firmalar gibi birçok kuruluş tarafından tercih edilen Fiat Doblo kendisine gösterilen ilginin hakkını fazla ile veriyor. İkinci el piyasasında peynir ekmek gibi satılıyor. Bugün satılık deyiyârine kalmaz Fiat Doblo hemen anında alıcısı çıkar.

        Geniş aileler içinde biçilmiş kaftandır Fiat Doblo. Yeri geldiğinde bagaj kısmına yaptırılan ekstra koltuklar sayesinde yolcu kapasitesi 7 kişiye kadar çıkmaktadır. Hatta birçok ilde yolcu taşıma amacı ile de kullanılıyor.

Yukarıda bahsetmiş olduğum tüm konular göz önüne alındığına Fiat Doblo  ikinci el piyasanın ne kadar aktif olduğunu anlayabilirsiniz…

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil