ana sayfa > Citroen > Citroen Berlingo Fiyatları ve Yorumları

Citroen Berlingo Fiyatları ve Yorumları

Pazar, 02 Ara 2012 yorum ekle yorumlara git

Citroen berlingo, geniş yüzeysel tasarımı ve teknoloji`ye ayak uyduran yapısıyla kendini hissettiriyor. Heyecanlı çizgiler, doğru tamponlar, isteğinize özel olarak tasarlanmış yükleme kapasitesi ve geniş iç konfora sahip şık, özel tasarımsal bir ticari araçtır.

Uyumlu ve Uyanık

Modelin en son profilinin altında yüksek cazibesi ile, Citroen berlingo enli tasarımı, uyumlaştırıcılığı ve inanırlığıyla göze çarpıyor. Azami 3.3m3 yükleme kapasitesi ve akıllıca tasarlanmış açılan paneller, 180 açılabilen ölçüsüz ağırlık kapısı desteği ile rahat ve güvenilir şekilde fazla yükleri taşır. Mesleğiniz ile alakalı gereksinimlerinize yaraşır vaziyette adapte edilmiş. Citroen berlingo şu an belli bir ölçüye dayalı 3. ön koltuk ile birlikte şimdi kullanıcılar için daha da uygun bir dizayna sahip. Citroen berlingo panelvan 1.6HDİ 75hp motor ve az enerji tüketimi (Ortalama 5,7lt) ve büyük kargo kapasitesi ile profesyonelleşen kişilerin isteklerine tam cevap veriyor. Bagaj kısmına geldiğimizde alanında uzman sayılacak yükleme kapasitesine sahip olduğunu gösteriyor. Azami düzenli taşıma olanağının yanında aşırı yüklemelerde sistematik yükleme avantajları ile sahibine kolaylık sağlıyor. Akıllı yükleme sistemi sayesinde çift taraflı ya da tek taraflı kayan kapıları aracı olarak yük indirmede de zor şartlar taşımıyor.

Citroen Berlingo Teknik Özellikleri

Kaputun altına baktığımızda ise silindir hacmi 1560 cc’ye ulaşan 75 beygirlik bir motor sizleri karşılıyor. Düz vites ve dizel olması ile yakıt tasarrufu maksimum seviyeye ulaşıyor. Km başı 21 kuruş gibi bir yakıt tüketimi yapan Citroen Berlingo temel özelliklerine bakıldığında aşağıdaki gibi bir liste ortaya çıkıyor.

Citroen Berlingo bagajı iç tasarımı

Citroen Berlingo Fiyatı,Yakıt Tüketimi ve Vites Tipleri

Araç Modeli

Araç Fiyatı

Yakıt Tüketimi Şehir içi

Yakıt Tüketimi Şehir dışı

Vites Tipi

Yakıt Türü

Citroen Berlingo Combi 1.6 HDI X

34,340 TL

7,0litre

 5,5 litre

Düz Vites

Dizel

Citroen Berlingo Combi 1.6 HDi SX

36,240 TL

7,0 litre

5,5 litre

Düz Vites

Dizel

Citroen Berlingo Panelvan 1.6 HDi X

30,450 TL

Düz Vites

Dizel

Alanında uzman sayılacak yükleme kapasitesi

Sistematik yükleme avantajı

Azami düzenli taşıma

Akıllı fazla yükleme sonuçları

Sürüme göre bir veya iki kayan kapılar

40/60 oranında değişik çift arka kapı

3,30 m3 e denk kullanmaya müsait hacim

1.80 kullanma uzunluğu

850 kg`a varan nakliye olanağı

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil