ana sayfa > arabalar, Opel > 2012 Yeni Opel İnsignia Teknik Özellikleri ve Yorumları

2012 Yeni Opel İnsignia Teknik Özellikleri ve Yorumları

Cuma, 13 Nis 2012 yorum ekle yorumlara git

Opel kendini yenileme devam ederek D sınıfında bulunan Opel Vectra‘dan sonra yine D sınıfına yer alan İnsignia modelini üretip piyasaya sürdü. Kendi sınıfında bulunan pek çok araçtan daha lüks ve aha sportif yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yeni Opel İnsignia Teknik Özellikleri 2012

Yeni Opel İnsignia ’da gümünüz teknolojisinin tüm nimetlerinden yararlanılmıştır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve ergonomisi görenleri kendine hayran bırakmaya yetiyor da artıyor. Konfor açısından yapılan yenilikler ve kullanılan teknoloji günümüzde görebileceğiniz birçok modelden farklı kılıyor İnsignia’yı.

Yeni Opel İnsignia da kullanılan elektronik park freni dikkat çekiyor. Bu özellik aracı park ederken elektronik olarak fren yaparak güvenliği artırıyor. Ayrıca rampalarda arabayı kaldırırken geri kaçmayı engelleyerek sürüş konforunu ve güvenliğini artırıyor.

Yeni Opel İnsignia ‘da gelişmiş park pilotu bulunmaktadır. Bu size park ederken çok kolaylık sağlamaktadır. Ergonomik spor koltuğu sayesinde de ne kadar uzun yola gittiğiniz önemli değil. Dört farklı noktadan sırtınıza vermiş olduğu destek ile konforun tadını çıkarabilirsiniz. Yeni Opel İnsignia İnfinity ses sistemi ile 7x45W doğrudan kanal kullanarak sizi müzik keyfinin doruklarına çıkarabilir.

Yazıyı Paylaş

  1. cenk
    Çarşamba, 09 May 2012 zamanında 12:04 | #1

    Ben arabayı hiç beğenmedim

  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil