ana sayfa > Opel > Opel Astra Classic Teknik Özellikleri ve Fiyatları

Opel Astra Classic Teknik Özellikleri ve Fiyatları

Salı, 05 Mar 2013 yorum ekle yorumlara git

Alman üretici Opel, yıllardır vazgeçilmeyen modeli olan Astra’nın Classic versiyonları için sedan ve hatchback Hatuncuk karoseri yapılarına sahip olan araçlarını halen de satışa sunmaktadır. Opel Astra Classic, iki farklı karoseri yapısına sahip olsa da tek motor seçeneği olarak 1,6 litrelik 16 valften oluşan benzinli motoru ile 115 beygir güç üretebilmektedir. Motor ile kombine çalıştırılan vites kutusu da yine tek seçenekten ibaret olarak Easytronic 5 ileri kademeli yapısıyla otomobile monte edilmiştir.

Opel, Astra Klasik  modelinde kullanışlılığın ön plana çıkarılması ile uğraşırken bunları da ECC elektronik iklim kontrollü klima, ALC otomatik yanan far lambaları, geniş iç ve bagaj hacmi sayesinde depolama kapasitesinin maksimumda tutulması, eğlence sistemi olarak da MP3-CD-RADYO-AUX girişi gibi fonksiyonellerin olduğu stereo 6 – 7 hoparlörlü müzik sistemiyle göstermektedir.

Astra Classic III

Opel Astra Classic Fiyat Listesi,Yakıt Tüketimini ve Şanzıman Tiplerini inceleyebilirsiniz.

Araç Modeli

Araç Fiyatı

Yakıt Tüketimi Şehir içi

Yakıt Tüketimi Şehir dışı

Vites Tipi

Yakıt Türü

Opel Astra HB Classic 1.6i Essentia

35,510 TL

8,4 litre

 5,0 litre

Düz Vites

Benzin

Opel Astra HB Classic 1.6i Essentia Easytronic

38,350 TL

8,1 litre

4,9 litre

Otomatik Vites

Benzin

Opel Astra Sedan 1.6i Enjoy Plus

40,810 TL

8,4 litre

5,0 litre

Düz Vites

Benzin

Opel Astra Sedan 1.6i Enjoy Plus Easytronic

43,550 TL

8,1 litre

 4,9 litre

Otomatik Vites

Benzin

Opel, güvenli sürüşün sürücü ve yolculara aktarılması için de oldukça fazla üstüne düşmüş ve kimisi standart kimisi de opsiyonel olarak sunulsa da otomobiline fren sistemlerinden ABS-ASR-ESP-EBD başta olmak üzere BA (fren yardım sistemi), TCplus (çekiş düzenleme sistemi ), UCL (manevra kontrol sistemi), CBC ( virajda uygun fren kontrolü) ve HSA (yokuş kalkış destek sistemi) gibi oldukça faydalı sistemleri de aracına monte edebilmenin ve güvenlik yönünden garantiyi verebilmenin mutluluğunu yaşıyor diyebiliriz.

Opel Astra Classic Sedan

Ayrıca otomatik kararan dikiz aynası, hız sabitleyicisi, park sensörleri gibi sürücünün işlerini kolaylaştırabilen sistemlere de yer verebilmektedir.

Bagaj hacmi sedanlarda 350 litre hatchbacklerde ise 490 litre..

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil