ana sayfa > Nissan > Nissan Navara Fiyatı ve Yakıt Tüketimi

Nissan Navara Fiyatı ve Yakıt Tüketimi

Pazartesi, 18 Mar 2013 yorum ekle yorumlara git

Pickup segmentinde yer alan ve her türlü arazi şartlarında gücüyle ön plana çıkan Nissan markasının Navara modeli, 2,5 litrelik TDİ dizel motor ünitesi ile 163 beygir güç – 403 Nm tork değeri ve 190 beygir güç – 450 Nm tork değeri üretebilirken, 3,0 litrelik yine TDİ dizel motor ünitesi de 231 beygir güç ve 550 Nm tork değeri üretebilmektedir. Nissan Navara modelinin dizel motorları Euro dizel yakıt tüketimi kullanırken aynı zamanda da Euro 4 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca Navara modelinin sağladığı avantajlardan bir tanesi de kullanıcıların ihtiyaçlarını düşünülerek üretilmesi ve yüksek tork değer verimi ile de yaklaşık 3 ton taşıma kapasitesine sahip olduğu vurgulanmaktadır.

Nissan Navara

Çift kabinli karoseri yapısına sahip olan Nissan Navara, çekiş sisteminde de minimum 4×2 ve maksimum 4×4 çekiş desteğini verebilen versiyonları ile piyasaya sunulmaktadır.  Otomobilin vites kutusundaki alternatifleri ise 5 ve 7 ileri kademeye sahip olarak otomatik vites ve 6 ileri kademeye sahip olarak da manuel vites biçiminde satışa standart veya opsiyonel sunulmaktadır.

Nissan Navara modelinin fren sistemini ön dingildeki tekerleklerde hava soğutmalı fren diskleri ve arka dingildeki tekerleklerde de otomatik ayar sistemli kampanaların oluşturduğu belirtilmektedir.

Teknolojik özellikleri de hız sabitleyici sistem, yol bilgisayarı, hız limitleyici, eğlence sistemi içerisinde yer alan müzik sisteminde de MP3-CD-RADYO-USB-BLUETOOTH gibi son teknolojik ürünlerin barındırılması da aracı kullanırken keyifli kılan yanlarından olmaktadır.

Nissan Navara Fiyatları

Nissan Navara Fiyat Listesi,Şanzıman ve Yakıt Özellikleri

Otomatik Vitesli Dizel Nissan Navara 4×2 2.5 TDI SE AT Fiyatı 59,300 TL

Şehir içi ve şehir dışı Yakıt Tüketimi 11,7/7,5 litre

Düz Vitesli Dizel Nissan Navara 4×2 SE  Fiyatı 52,630 TL

-Şehir içi ve şehir dışı Yakıt Tüketimi 10,6/7,0 litre

Otomatik Vitesli Dizel Nissan Navara 4×4 LE Platinum Fiyatı 76,090 TL

Şehir içi ve şehir dışı Yakıt Tüketimi 10,7/7,2 litre

Otomatik Vitesli Dizel Nissan Navara 4×4 SE Fiyatı 69,200 TL

Şehir içi ve şehir dışı Yakıt Tüketimi 10,7/7,2 litre

Nissan Navara İç Görünümü

Yazıyı Paylaş

Categories: Nissan Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil