ana sayfa > Mitsubishi > Mitsubishi Space Star Fiyatı – Yorumları ve Teknik Özellikleri

Mitsubishi Space Star Fiyatı – Yorumları ve Teknik Özellikleri

Çarşamba, 13 Kas 2013 yorum ekle yorumlara git

Hatchback modeline ait bir ürün olarak Mitsubishi firması Space Star modeliyle karşımıza çıkmaktadır. Şehir içi trafikte ve park yapma gibi durumlarda oldukça avantajlı bir araba olan Space Star, düşük hacimli motor ünitesi sayesinde de oldukça ekonomik bir araç olabilmektedir.

1,2 litrelik hacimli ve 12 valften oluşan benzinli motor ünitesi 80 beygir güç ve 106 nmtork değeri verimliliği üretebilmektedir. Tek motor seçeneğinden ibaret olması Space Star modelinin eksi yönü olarak düşünülse de bu motor ünitesinin arabaya tam anlamda yettiği test sürüşleri neticesinde belirginleşebiliyor. Ayrıca yakın bir zamanda 1,2 litrelik motor ünitesinin 1,0 litre ve altına düşmesi de muhtemel gözle bakılmaktadır.

Mitsubishi Space Star

Euro 5 emisyon standartlarıyla uyumlu olarak üretilen motor ünitesi, 35 litrelik yakıt tankı kapasitesiyle beslenebilmektedir.

Direksiyon sistemi EPS (elektronik) özelliği sayesinde çok hassas bir yapıdan oluşurken, vites sistemi de CVT teknolojisi sayesinde kusursuz vites değiştirme imkânı sunabilmektedir. Fren sistemi ise ön tekerleklerde fren diski ve arka tekerleklerde de kampana biçiminde yer almaktadır.Süspansiyon sistemi ön dingil için McPherson tipi ve denge çubuklu, arka dingilde ise burulma kiriş tipi şeklinde oluşmaktadır.

Mitsubishi Space Star modelinin ölçüleri ise 3710 mm uzunluk,1665 mm genişlik ve 1490 mm de yerden yüksekliğe sahip olarak üretilmektedir. Oldukça hafif olan Space Star modeli 865 kg’dan ibaretken, bagaj hacmi de 235 litreden meydana gelmektedir.

Mitsubishi Space Star 1.2 Invite CVT Fiyatı 41,500 TL

Şanzıman Tipi Otomatik,
Yakı Türü Benzin,
Şehir İçi Yakıt Tüketimi 4.9 lt
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 4.0 lt

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil