ana sayfa > Ford > Ford Transit Connect Blackline Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Ford Transit Connect Blackline Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Salı, 30 Nis 2013 yorum ekle yorumlara git

Ford Transit Connect Blackline Ford Transit Connect Kombi modellerinin bir versiyonu olarak karşımıza çıkan Blackline seçeneği, Türkçe isim karşılığı olarak da “ Siyah Hat-Çizgi” anlamıyla siyah rengi ve tasarımını vurguladığı da ifade edilmektedir.Ford Transit Connect Blackline modelinin kaputunun altında yer alan motor ünitesi 1,8 litrelik hacimli TDCİ Duratorq dizel olarak karşımıza çıkarken, motorun güç versiyonları 75 beygir güç – 175 Nm tork, 90 beygir güç – 220 Nm tork ve 110 beygir güç – 280 Nm tork değerleri olarak katalog bilgisinde yer almaktadır.

Ford Transit Connect Blackline

Ford Transit Connect Blackline modeli, ticari bir otomobil olarak karşımıza çıksa da kişisel ve aile otomobili olarak binek araç kullanmanıza da imkân verebilmektedir. Sedan karoseri yapılı binek araçların verdiği güveni Ford Transit Connect Blackline modelinde de ticari bir araç olmasına rağmen hissedebilirsiniz. Ayrıca iş yaşantınızda otomobile olan ihtiyaç yükleme kapasitesinin çok fazla olmasıysa bu modelle bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz ve bu sayede işlerinizi kolayca hallederken de dizel motor ünitesi sayesinde oldukça fazla yakıt ekonomikliğiyle birlikte cebinizin boşalmadığını da görebilirsiniz.

Ford Transit Connect Blackline İç Görünümü

Euro 5 standartlarında üretilen Duratorq TDCİ 1,8 litrelik dizel motor da karma yakıt sarfiyatı 100 km baz alınarak 6,0 litre olarak belirlenmiştir. Ford Transit Connect Blackline modelinin tam yükleme kapasitesi ise 2230 kg olarak ticari kullanımlar için oldukça fazla avantaj sağlamaktadır.

Şehir içi yakıt tüketimi 7,9 iken Şehir dışı ise 5,3 litre…ortalama yakıt tüketimi 6,4 litre belirlenmiş.

Transit Connect Blackline Serisi 39 bin 90 TL’lik kampanyalı anahtar teslim fiyat etiketi ile Türkiye çapındaki tüm Ford Yetkili Satıcıları’nda satışa çıktı.

Yazıyı Paylaş

  1. vedat 07
    Cumartesi, 31 Ağu 2013 zamanında 17:43 | #1

    Araç ta bana göre eksik iki şey var yakıt biraz daha düşmeli çift bölmeli klima da ihtiyaç onun dışında araç oldukça iyi

  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil