ana sayfa > Citroen > Citroen Nemo Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Citroen Nemo Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Çarşamba, 02 Oca 2013 yorum ekle yorumlara git

Ticari otomobil segmentinde yer alan Citroen Nemo, düşük yakıt tüketimi ile ticari faaliyetlerinizde maliyetlerinizi azaltabilen bir otomobil olarak sizlerin karşısına çıkmaktadır. Otomobilin dış tasarımında fazla incelenecek bir durum olmasa da genel itibariyle düzgün hat tasarımına sahip olmaktadır. Görünüşüne göre beklentilerin orta düzeyde olduğu bir modelde fren sisteminde yer alan ABS, BAS, EBD ve ESP standart olarak yer alırken, ASR gibi fonksiyonun bulunmadığını gözlemlemekteyiz. Otomobilde sürücü hava yastığı ve yokuş kalkış desteği gibi faktörler standart olarak sunulurken, diğer özellikler opsiyonel olarak satışta belirtilmektedir.

Tek motor ünitesine sahip olan Citroen Nemo, 1,4 litrelik hacimli HDİ dizel motoruyla 70 beygir güç ve 160 Nm tork değeri üretebilmektedir. Otomobilin vites kutusu ise alternatifsiz olarak sadece düz (manuel) yapısıyla sunulmaktadır. Citroen Nemo’nun yakıt tüketim değerleri de şehir içi 5,7 litre, şehir dışı 3,8 litre ve karma yakıt tüketimi de 4,5 litre olarak oldukça ekonomik bir araç olduğunu gösterebilmektedir.

Citroen Nemo Fiyat Listesi

Aşağıdaki Tabloda Citroen Nemo Fiyatları ve Yakıt Özelliklerini İnceleyebilirsiniz.

Araç Modeli

Araç Fiyatı

Yakıt Tüketimi Şehir içi

Yakıt Tüketimi Şehir dışı

Vites Tipi

Yakıt Türü

Citroen Nemo Combi 1.4 HDI

28,990 TL

5,7 litre

3,8 litre

 

Düz Vites

 

Dizel

 

Citroen Nemo Combi 1.4 HDI SX Plus

31,320 TL

5,7 litre

3,8 litre

 

Düz Vites

 

Dizel

 

Citroen Nemo Combi 1.4 HDi XTR Plus

31,820 TL

5,7 litre

3,8 litre

 

Düz Vites

 

Dizel

 

Citroen Nemo’nun ölçütleri ise uzunluk olarak 3864 mm, en olarak 1716 mm ve yerden yüksekliği de 1721 mm olarak belirlenmektedir. Ticari faaliyetlerinizde sizleri sıkıntıya düşürmekten alıkoyan Nemo, 356 litrelik oldukça geniş bagaj hacmiyle çok iyi bir yükleme kapasitesi sunmaktadır

Citroen Nemo İç Görünümü Bagajı

Yazıyı Paylaş

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil